Oddycham, myślę, zachwycam się, żyje, czasami kocham, czasami nienawidzę, od tak ... jak każdy!
RSS
wtorek, 07 lipca 2009
Zmieniam adres

Poszłam w ślady wiekszośći właścicielek blogów, na które zaglądam i przenoszę się na bloggera. Mam nadzieję, że i tam mnie znajdziecie i od czasu do czasu napiszecie coś miłego.

Oto mój nowy adres:  http://anusia-galeria.blogspot.com

22:14, first-love
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 21 czerwca 2009
Lustereczko powiedz przecie ...

Jednak żeby "spłodzić" coś, aby być samemu z siebie zadowolonym w 100%, potrzebna wena, wizja i szczere chęci. Lusterko, które dzisiaj orezentuję ozdobiłam już wcześniej, inaczej. Jednak z efektu nie byłam zadowolna. Musiało odleżeć i odczekać swoje, żebym dziś mogła pokazać je światu. A o to i ono:

 

 

18:51, first-love
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 15 czerwca 2009
Różano ...

Oglądam, podglądam różne prace decoupage w internecie, aż mnie jedna praca zainspirowała i powstała oto taka Różana butelka!

 

18:19, first-love
Link Komentarze (1) »
czwartek, 04 czerwca 2009
Uchylę rąbka ...

... tajemnicy!

Zabawiłam się z decoupage 3D, który bardzi mi się spodobał. Ale na razie prezentuję tylko fragment pracy. Resztę zobaczycie, gdy już dopieszczę całość!

 

10:56, first-love
Link Komentarze (1) »
sobota, 30 maja 2009
...

Już jakiś czas temu zrobiłam doniczkę, tylko jakoś nie mogłam się zebrać, aby ujrzała "światło dzienne". I dziś mnie olśniło! Kiedy spojrzałam na okno, a w mojej (no , przeze mnie wykonanej) doniczce stoi piękny, biały fiołek, który tydzień temu sprezentowałam mamie na imieniny.

 

 

16:10, first-love
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 28 maja 2009
Miłe zaskoczenie

Na mojej twarzy pojawił się uśmiech z zaskoczenie, gdy na blogu u Hafiji przeczytałam notkę o wyróżnieniu mojej skromnej "twórczości". Dziękuje!

 

 

 

 

19:05, first-love
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 25 maja 2009
Prezentowo

Jutro Dzień Matki, niestety nie udalo mi się stworzyć niepsodzianki, bo czujne oko mojej mamy czuwa nad tym co tworzę i już znacznie wcześniej podpatrzyło etui na okulary, które właśnie miało być prezentem! Na szczęście do końca nie widziała co na nim będzię, ponieważ odkryła je jeszcze w fazie początkowej! Efekt końcowy, a raczej wygląd zaskoczył ją pozytywnie!

 

A w międzyczasie wydekupażowałam jeszcze branzoletkę na zamówienie znajomej. Miała być w żywych kolorach i taka właśnie jest! Dzisiaj pójdzie w ręcę właścicielki!

 

11:25, first-love
Link Komentarze (1) »
wtorek, 19 maja 2009
Wróćmy na trochę do początków

Jak już wcześniej wspomniałam, nie mam ostatnio zbyt dużo czasu na tworzenie, chociaż bardzo to lubię i odprężam się przy tym. Niestety codzienne obowiązki pochłaniają czas i o przyjemnościach na razie muszę, choć nie chcę zapomnieć!

W związku z powyższym postanowiłam pokazać Wam moje pierwsze zdekupażowane przedmioty. W sumie to jestem samoukiem, który nadal się dokształca w swoim hobby, ale myślę lub mam nadzieję, że moje pierwsze kroki choć troche się Wam spodobają!

 

 Po różowej butelce zostalo już tylko zdjęcie, na drugi dzień znalazła nowego właściciela!

 

 

09:27, first-love
Link Komentarze (2) »
niedziela, 17 maja 2009
Popadłam w samozachwyt

Może nie do końca w samozachwyt, a raczej w zachwyt nad tym co udało mi się zdekupażować! Już nie mogłam się doczekać, kiedy będę mogła pochwalić się przed całym światem moim dziełem - imbryczkiem! Co prawda czeka na jeszcze pare warst lakieru, ale efekt już po przyklejeniu motywu i lekkim pocieniowaniu zadowolił mnie bardzo!

 

12:49, first-love
Link Komentarze (4) »
sobota, 16 maja 2009
Candy

Oj lubię cukiereczki, a takich z których można jeszcze wyczarować coś pięknego nie można przepuścić!

Zapraszam do www. lagatka.pl 
 
 

22:03, first-love
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
GG: 8515297
Dodatki na bloga
Hafija’s Little World